Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

28 lutego 2020
Klauzula informacyjna związana z procesem przetwarzania danych osobowych w FIRMIE AGENT KONTROLA Łukasz Madeja
28 lutego 2020
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut

Zadzwoń do nas:

  694-920-137

                                                                    OFERTA WSPÓŁPRACY WINDYKACJI

 Zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy polegającej na prowadzeniu windykacji zewnętrznej z tytułu niezapłaconych faktur za wywóz nieczystości stałych płynnych, podatków, zaległych faktur itp. od Dłużników. Skuteczność naszej działalności jest widoczna już po pierwszym miesiącu współpracy. Dłużnicy, którzy do tej pory mieli opory z regulowaniem należności z różnych przyczyn czasem od nich nie zależnych wpłacają swoje zobowiązania w całości,w ratach lub zawierają umowę ugody zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nasze usługi są tanie w porównaniu z przekazaniem spraw do Sądu a następnie do komornika gdzie jak się później okazuje 50% z nich jest umarzana przez Komornika.
 Wszystkie wpłaty pochodzące z windykacji są wpłacane bezpośrednio na Państwa konto a po zakończonym miesiącu rozliczeniowym Firma AGENT KONTROLA otrzyma wydruk spraw zapłaconych, policzy prowizję za usługę oraz wystawi Państwu fakturę.


Za w/w sługę proponujemy Państwu następującą opłatę:    ( kwoty będą podane po wcześniejszym kontakcie) !!!!!
1. Za przyjęcie jednej sprawy do windykacji ............... zł
2. Za wycofanie 1 sprawy z windykacji bez naszej zgody ............. zł
3. Prowizja z tytułu zapłaconej jednej sprawy wynosi ..........% wartości netto
i w pierwszej fazie zostaje doliczona do długu dłużnika. W przypadku kiedy dłużnik spłaci zobowiązanie wobec Państwa a nie uiści opłaty windykacyjnej w postaci ..........% prowizji kwota ta dopiero przechodzi w całości na Państwa Zakład.


 W przypadku nie odzyskania długu z jednej sprawy Państwa firma nie ponosi żadnych innych opłat.
 Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. Bardzo dziękujemy za poświęcenie chwili wolnego czasu. Liczymy na współpracę i czekamy na odpowiedź.

                                                                                              Dział Windykacji Firmy AGENT KONTROLA

banner1

 

banner2

 

Napisz do nas: windykacja@agent-kontrola.pl

Copyright by Law & Order

Created with WebWaveCMS